Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 SRETAN ROĐENDAN!

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Zoka
Kukasta kukara
Kukasta kukara
Zoka


Broj postova : 703
Age : 40
Lokacija : S.Brod
Registration date : 24.01.2009

SRETAN ROĐENDAN! Empty
PostajNaslov: SRETAN ROĐENDAN!   SRETAN ROĐENDAN! Emptypon vel 23, 2009 4:02 pm


EVO DA I OVIM PUTEM SVOME ZLOČKU POŽELIM SVE NAJBOLJE ŠTO SE VOLJENOJ OSOBI MOŽE POŽELJETI
SREĆO MOJA JEDINA SRETAN TI ROČKAS,NEKA TI SE OSVARE SVE ŽELJE...ŽELIM TI PUNO USPJEHA U ŽIVOTU...I NARAVNO ŽELIM DA SE ŠTO PRIJE OŽENIŠ I IMAŠ DJEČICU...NASTAVI BITI TAKAV KAKAV JESI JER ZA MENE SI SAVRŠEN... VOLI TE PUNO TVOJA BEBA ples iznan...
[Vrh] Go down
Zloćko
Admin
Admin
Zloćko


Broj postova : 652
Age : 51
Lokacija : Sl.Brod
Registration date : 24.01.2009

SRETAN ROĐENDAN! Empty
PostajNaslov: Re: SRETAN ROĐENDAN!   SRETAN ROĐENDAN! Emptypon vel 23, 2009 4:08 pm

Srećo moja hvala na lijepim željama,trudit čem se što prije ih ostvariti jel i ja želim isto kao što si napisala,voli te tvoj BUMBO V.smijeh iznan...
SRETAN ROĐENDAN! Img610
[Vrh] Go down
https://razonoda1.forumcroatian.com
sretna
Kukasta kukara
Kukasta kukara
sretna


Broj postova : 910
Age : 114
Lokacija : bogu iza nogu
Registration date : 19.02.2009

SRETAN ROĐENDAN! Empty
PostajNaslov: Re: SRETAN ROĐENDAN!   SRETAN ROĐENDAN! Emptypon vel 23, 2009 4:18 pm

SRETAN RODJENDAN SEFE I SVAKO DOBRO TI ZELIM .........ZDRAVLJE ,SRECU I VESELJE I DA UVIJEK IMAS POKRAJ SEBE SVOJU LJUBAV I DOBRE PRIJATELJE

SRETAN ROĐENDAN! Wedding-cake-pictures-7 živjeli
[Vrh] Go down
sretna
Kukasta kukara
Kukasta kukara
sretna


Broj postova : 910
Age : 114
Lokacija : bogu iza nogu
Registration date : 19.02.2009

SRETAN ROĐENDAN! Empty
PostajNaslov: Re: SRETAN ROĐENDAN!   SRETAN ROĐENDAN! Emptypon vel 23, 2009 4:20 pm

OVO SAM NABRZINU ISPEKLA JER SAM IMALA SMAO 10 MINUTA,ALI JE OD SRECA pusa živjeli glazba ples ples ples
[Vrh] Go down
Zoka
Kukasta kukara
Kukasta kukara
Zoka


Broj postova : 703
Age : 40
Lokacija : S.Brod
Registration date : 24.01.2009

SRETAN ROĐENDAN! Empty
PostajNaslov: Re: SRETAN ROĐENDAN!   SRETAN ROĐENDAN! Emptypon vel 23, 2009 5:09 pm

e da znam i ja bi mu ispekla ovaku virtualnu a ja se mučila 2 sata za rol za pravu,a ni upola nije ovako dobra
[Vrh] Go down
sretna
Kukasta kukara
Kukasta kukara
sretna


Broj postova : 910
Age : 114
Lokacija : bogu iza nogu
Registration date : 19.02.2009

SRETAN ROĐENDAN! Empty
PostajNaslov: Re: SRETAN ROĐENDAN!   SRETAN ROĐENDAN! Emptypon vel 23, 2009 8:58 pm

Zoka je napisao/la:
e da znam i ja bi mu ispekla ovaku virtualnu a ja se mučila 2 sata za rol za pravu,a ni upola nije ovako dobra
evo nek ova bude od tebe.........ja cu tebe nauciti kako napraviti virtualnu,a ti mene kako napraviti pravu....u svakom slucaju tvoja je sladja Laughing

SRETAN ROĐENDAN! Leah_birthday_cake_website
[Vrh] Go down
sretna
Kukasta kukara
Kukasta kukara
sretna


Broj postova : 910
Age : 114
Lokacija : bogu iza nogu
Registration date : 19.02.2009

SRETAN ROĐENDAN! Empty
PostajNaslov: Re: SRETAN ROĐENDAN!   SRETAN ROĐENDAN! Emptypon vel 23, 2009 9:19 pm

NEK TE OVAJ ANDJEL CUVA PRVIH 100 GODINA JER SI NAUCIO ZIVJETI SA ANDJELIMA....TVOJOM ZOKOM

SRETAN ROĐENDAN! 0000Glitter2fer29-2
[Vrh] Go down
KOKA
Kukasta kukara
Kukasta kukara
KOKA


Broj postova : 312
Age : 48
Lokacija : Sl.Brod
Registration date : 15.02.2009

SRETAN ROĐENDAN! Empty
PostajNaslov: Re: SRETAN ROĐENDAN!   SRETAN ROĐENDAN! Emptyuto vel 24, 2009 12:59 am

Sretan roðendan
Bori se za srecu, za ono sto zelis, sto ti mnogo znaci nemoj da dIjelis. Ne brini za druge - drugi ce se snaci, al' osobu poput tebe tesko je naci! SRETAN RODJENDAN
[Vrh] Go down
KOKA
Kukasta kukara
Kukasta kukara
KOKA


Broj postova : 312
Age : 48
Lokacija : Sl.Brod
Registration date : 15.02.2009

SRETAN ROĐENDAN! Empty
PostajNaslov: Re: SRETAN ROĐENDAN!   SRETAN ROĐENDAN! Emptyuto vel 24, 2009 1:01 am

TVOJA CIGARETA
Kad me imas dobro ti je, kad me lizes vlazim se, kad me palis ja se zarim, kad me sisas ja se gubim, kad se izgubim ti me gasis. TVOJA CIGARETA

ha ha ha Very Happy
[Vrh] Go down
KOKA
Kukasta kukara
Kukasta kukara
KOKA


Broj postova : 312
Age : 48
Lokacija : Sl.Brod
Registration date : 15.02.2009

SRETAN ROĐENDAN! Empty
PostajNaslov: Re: SRETAN ROĐENDAN!   SRETAN ROĐENDAN! Emptyuto vel 24, 2009 1:06 am

bebi torta
bebi torta:
potrebno je: 1 kg susreta, 2 kg ljubavi, 30 kg poljubaca.
sve to promjesati na krevetu, dodati bananu i 2 jajeta, 20 grama drmanja, 30 min mjesanja i 9 meseci cekanja

sretan vam rođendan oboma V.smijeh
[Vrh] Go down
Zloćko
Admin
Admin
Zloćko


Broj postova : 652
Age : 51
Lokacija : Sl.Brod
Registration date : 24.01.2009

SRETAN ROĐENDAN! Empty
PostajNaslov: Re: SRETAN ROĐENDAN!   SRETAN ROĐENDAN! Emptyuto vel 24, 2009 1:34 am

Ajme neznam što da kažem no hvala vam svim na lijepim željam,stihovim,tortama itd..


SRETAN ROĐENDAN! Smile
[Vrh] Go down
https://razonoda1.forumcroatian.com
sretna
Kukasta kukara
Kukasta kukara
sretna


Broj postova : 910
Age : 114
Lokacija : bogu iza nogu
Registration date : 19.02.2009

SRETAN ROĐENDAN! Empty
PostajNaslov: Re: SRETAN ROĐENDAN!   SRETAN ROĐENDAN! Emptyuto vel 24, 2009 5:53 am

hvala Bogu sto ti je rodjendan jer tako saznah da ovdje ima,kuhara,pekara,poeticara,stihoklepaca,zavodnica,andjela,molitvica,suprugica,sestrica i prijateljica koje ti od srca zele svu srecu ovoga svijeta,da nam zivis bar 100 ljeta Exclamation Budi i ostani ono sto jesi........you are the best!!!
HAPPY BIRTHDAY MY FRIEND I love you
[Vrh] Go down
Zoka
Kukasta kukara
Kukasta kukara
Zoka


Broj postova : 703
Age : 40
Lokacija : S.Brod
Registration date : 24.01.2009

SRETAN ROĐENDAN! Empty
PostajNaslov: Re: SRETAN ROĐENDAN!   SRETAN ROĐENDAN! Emptyuto vel 24, 2009 9:57 am

KOKA je napisao/la:
bebi torta
bebi torta:
potrebno je: 1 kg susreta, 2 kg ljubavi, 30 kg poljubaca.
sve to promjesati na krevetu, dodati bananu i 2 jajeta, 20 grama drmanja, 30 min mjesanja i 9 meseci cekanja

sretan vam rođendan oboma V.smijeh
ta mi je najbolja,već večeras počinjemo s pripremom tog slatkog kolača Very Happy
[Vrh] Go down
sretna
Kukasta kukara
Kukasta kukara
sretna


Broj postova : 910
Age : 114
Lokacija : bogu iza nogu
Registration date : 19.02.2009

SRETAN ROĐENDAN! Empty
PostajNaslov: Re: SRETAN ROĐENDAN!   SRETAN ROĐENDAN! Emptyuto vel 24, 2009 11:45 am

Zoka je napisao/la:
KOKA je napisao/la:
bebi torta
bebi torta:
potrebno je: 1 kg susreta, 2 kg ljubavi, 30 kg poljubaca.
sve to promjesati na krevetu, dodati bananu i 2 jajeta, 20 grama drmanja, 30 min mjesanja i 9 meseci cekanja

sretan vam rođendan oboma V.smijeh
ta mi je najbolja,već večeras počinjemo s pripremom tog slatkog kolača Very Happy

od sinoc ga pravis i jos nisi napravila.........mislim ja di si ti to mjesala toliko dugo dok ti se nije zavrtilo u glavi i da cete to drzati punih 9 mjeseci cheers
[Vrh] Go down
KOKA
Kukasta kukara
Kukasta kukara
KOKA


Broj postova : 312
Age : 48
Lokacija : Sl.Brod
Registration date : 15.02.2009

SRETAN ROĐENDAN! Empty
PostajNaslov: Re: SRETAN ROĐENDAN!   SRETAN ROĐENDAN! Emptyuto vel 24, 2009 1:08 pm

stavite poklon da ti ne utekne
da kolač ne pregori
[Vrh] Go down
Zoka
Kukasta kukara
Kukasta kukara
Zoka


Broj postova : 703
Age : 40
Lokacija : S.Brod
Registration date : 24.01.2009

SRETAN ROĐENDAN! Empty
PostajNaslov: Re: SRETAN ROĐENDAN!   SRETAN ROĐENDAN! Emptyuto vel 24, 2009 1:52 pm

sretna je napisao/la:
Zoka je napisao/la:
KOKA je napisao/la:
bebi torta
bebi torta:
potrebno je: 1 kg susreta, 2 kg ljubavi, 30 kg poljubaca.
sve to promjesati na krevetu, dodati bananu i 2 jajeta, 20 grama drmanja, 30 min mjesanja i 9 meseci cekanja

sretan vam rođendan oboma V.smijeh
ta mi je najbolja,već večeras počinjemo s pripremom tog slatkog kolača Very Happy

od sinoc ga pravis i jos nisi napravila.........mislim ja di si ti to mjesala toliko dugo dok ti se nije zavrtilo u glavi i da cete to drzati punih 9 mjeseci cheers
heheh šta ću kad sam spora....treba dugo mješati...da bi učinak bio 100 postotan
[Vrh] Go down
Zoka
Kukasta kukara
Kukasta kukara
Zoka


Broj postova : 703
Age : 40
Lokacija : S.Brod
Registration date : 24.01.2009

SRETAN ROĐENDAN! Empty
PostajNaslov: Re: SRETAN ROĐENDAN!   SRETAN ROĐENDAN! Emptyuto vel 24, 2009 1:57 pm

KOKA je napisao/la:
stavite poklon da ti ne utekne
da kolač ne pregori
budemo...kad dijete ode kod mame...a to će biti kasno jer će to već onda biti zagorena stvar V.smijeh
[Vrh] Go down
sretna
Kukasta kukara
Kukasta kukara
sretna


Broj postova : 910
Age : 114
Lokacija : bogu iza nogu
Registration date : 19.02.2009

SRETAN ROĐENDAN! Empty
PostajNaslov: Re: SRETAN ROĐENDAN!   SRETAN ROĐENDAN! Emptyuto vel 24, 2009 4:43 pm

samo ti polaaaaaaaaaaaaaaaaaaako i sigurno,pa makar i zagorilo....ako uvati na dnu,uvati....da se to izribati kad se malo bolje pretisne V.smijeh
[Vrh] Go down
tatjanaa
Kukara
Kukara
tatjanaa


Broj postova : 14
Age : 34
Lokacija : s.brod
Registration date : 16.02.2009

SRETAN ROĐENDAN! Empty
PostajNaslov: Re: SRETAN ROĐENDAN!   SRETAN ROĐENDAN! Emptypet vel 27, 2009 4:34 am

A MENI ?????
pa sutra mi je rodjendan !!
bas ste neki ....
hvala...
Sad Crying or Very sad pale
a meni ????
a meniiii ????!!!!!
..............................
[Vrh] Go down
http://popularthings.blog.hr/
tatjanaa
Kukara
Kukara
tatjanaa


Broj postova : 14
Age : 34
Lokacija : s.brod
Registration date : 16.02.2009

SRETAN ROĐENDAN! Empty
PostajNaslov: Re: SRETAN ROĐENDAN!   SRETAN ROĐENDAN! Emptypet vel 27, 2009 4:37 am

Zoka je napisao/la:
sretna je napisao/la:
Zoka je napisao/la:
KOKA je napisao/la:
bebi torta
bebi torta:
potrebno je: 1 kg susreta, 2 kg ljubavi, 30 kg poljubaca.
sve to promjesati na krevetu, dodati bananu i 2 jajeta, 20 grama drmanja, 30 min mjesanja i 9 meseci cekanja

sretan vam rođendan oboma V.smijeh
ta mi je najbolja,već večeras počinjemo s pripremom tog slatkog kolača Very Happy

od sinoc ga pravis i jos nisi napravila.........mislim ja di si ti to mjesala toliko dugo dok ti se nije zavrtilo u glavi i da cete to drzati punih 9 mjeseci cheers
heheh šta ću kad sam spora....treba dugo mješati...da bi učinak bio 100 postotan


VI STVARNO NISTE NORMALNI ONO POGOTOVO STE ME RAZOCARALI MISLIM ZAR NEZNATE DA OVDIJE IMA DJETE UCLANJENO BAS STE.........
DA NEKAZEM STA AJME SRAMITE SE......
FUJJ !
AHH GADI MI SE (ali to ne u onom smislu da mi se gadite vec sam zivcana pa mi se sve gadi oko toga neceg fuljvog )SAD OPROSTITE NA IZRAZU ALI OVO GORE JE STVARNO....


Zadnja promjena: tatjanaa; pet vel 27, 2009 6:38 am; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
http://popularthings.blog.hr/
tatjanaa
Kukara
Kukara
tatjanaa


Broj postova : 14
Age : 34
Lokacija : s.brod
Registration date : 16.02.2009

SRETAN ROĐENDAN! Empty
PostajNaslov: Re: SRETAN ROĐENDAN!   SRETAN ROĐENDAN! Emptypet vel 27, 2009 6:36 am

dobro ipak povlacim ovo gadite mi se jer stvarno prizanjem da je zoka upravu...oprostite mi !
jako mi je zao morala sam napisati jer me nazivciralo sorrrrrrryyyyy !!!!! Sad
[Vrh] Go down
http://popularthings.blog.hr/
KOKA
Kukasta kukara
Kukasta kukara
KOKA


Broj postova : 312
Age : 48
Lokacija : Sl.Brod
Registration date : 15.02.2009

SRETAN ROĐENDAN! Empty
PostajNaslov: Re: SRETAN ROĐENDAN!   SRETAN ROĐENDAN! Emptypet vel 27, 2009 10:42 am

ti mala bolje da ni ne čitaš neke stvari koje nisu za tebe
[Vrh] Go down
KOKA
Kukasta kukara
Kukasta kukara
KOKA


Broj postova : 312
Age : 48
Lokacija : Sl.Brod
Registration date : 15.02.2009

SRETAN ROĐENDAN! Empty
PostajNaslov: Re: SRETAN ROĐENDAN!   SRETAN ROĐENDAN! Emptypet vel 27, 2009 10:56 am

tatjanaa je napisao/la:
dobro ipak povlacim ovo gadite mi se jer stvarno prizanjem da je zoka upravu...oprostite mi !
jako mi je zao morala sam napisati jer me nazivciralo sorrrrrrryyyyy !!!!! Sad


Budi vesela kao ptica, nedaj da se nad tebe spuste crni oblacii ledene kiše. Dani neka ti budu veseli, puni sre?e i ljubavi jer SAD SI MLADA I NIKADA VIŠE!
[Vrh] Go down
sretna
Kukasta kukara
Kukasta kukara
sretna


Broj postova : 910
Age : 114
Lokacija : bogu iza nogu
Registration date : 19.02.2009

SRETAN ROĐENDAN! Empty
PostajNaslov: Re: SRETAN ROĐENDAN!   SRETAN ROĐENDAN! Emptypet vel 27, 2009 11:19 am

Ovo je bas lijepa cestitka i ja se pridruzujem najljepsim zeljama živjeli a virtualna torta ce biti sutra na sam rodjendan Cool
[Vrh] Go down
Sponsored content





SRETAN ROĐENDAN! Empty
PostajNaslov: Re: SRETAN ROĐENDAN!   SRETAN ROĐENDAN! Empty

[Vrh] Go down
 
SRETAN ROĐENDAN!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» SRETAN DAN ZENA
» SRETAN USKRS
» SRETAN RODJENDAN TATINOJ PRINCEZI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Web kafić-
Forum(o)Bir: